Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Body Basic CARMEL Prążek beż

  119,99 

  Efektowne body z długim rękawem koniecznie powinno znaleźć swoje miejsce w garderobie każdej szykownej kobiety. Fason wyróżnia się obszyciem złotą nicią przy dekolcie oraz delikatnym bufkom, dzięki którym są bardziej eleganckie. Całość została wykonana z wysokiej jakości materiału. Zdecydowanie sprawdzi się w wielu codziennych, a także eleganckich stylizacjach, bez wątpienia zaprezentuje się fenomenalnie i będzie zwracać na siebie uwagę.
  Model dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych: karmel, beż, ecru.

   

 • Body Basic CARMEL Prążek ecru

  119,99 

  Efektowne body z długim rękawem koniecznie powinno znaleźć swoje miejsce w garderobie każdej szykownej kobiety. Fason wyróżnia się obszyciem złotą nicią przy dekolcie, dzięki któremu są bardziej eleganckie. Całość została wykonana z wysokiej jakości materiału. Zdecydowanie sprawdzi się w wielu codziennych, a także eleganckich stylizacjach, bez wątpienia zaprezentuje się fenomenalnie i będzie zwracać na siebie uwagę.
  Model dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych: karmel, beż, ecru.

   

 • Body Basic Carmel Prążek karmel

  119,99 

  Efektowne body z długim rękawem koniecznie powinno znaleźć swoje miejsce w garderobie każdej szykownej kobiety. Fason wyróżnia się obszyciem złotą nicią przy dekolcie, oraz delikatnym bufkom, dzięki którym są bardziej eleganckie. Całość została wykonana z wysokiej jakości materiału. Zdecydowanie sprawdzi się w wielu codziennych, a także eleganckich stylizacjach, bez wątpienia zaprezentuje się fenomenalnie i będzie zwracać na siebie uwagę.
  Model dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych: karmel, beż, ecru.